Kedilerimizden bahsedelim mi? Kedi insanları buraya... 🐈

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldiniz. Kediniz hamile gibi yà da fazla kilolu? Çok tatlı maşallah ama bir veterinere goturmenizi öneririm. Hamile gibi. ben sokaktan hamile bir kedi sahiplendim aynı benim kızın hamileyken duruşu yatışı gibi su An kediniz.
Kedim hamile gibi değil zaten hamile kısmetse 13 gün felan kaldi

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim hamile gibi değil zaten hamile kısmetse 13 gün felan kaldi
Bizimde kısmetse o kadar. 19 ocakta bir araya getirmiştik 24'ünde aldık. Sanırım aynı günler bebek kucaklayacağız sağlıkla inş. Sizde heyecanlı mısınız? İlk doğumu mu?

puffy

Hayvansever
Kedi Dostu
148

Bu da bizim prensimiz puffy herkese merhaba

puffy

Hayvansever
Kedi Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 32Soldan sağa doğru Führer,Ayıcık, Çingene ve Melek'le karşı karşıyasınız. Çingene annemizi hamileyken sahiplendim. Bebeklerimiz doğduğundan beri benimle. Bir de Misket'im var onu sonra göstereceğim. Assolistler sonradan gelir. Onlar benim herşeyim 🐾❤
Çok güzeller maşallah 💖🐈🐈

Menarertunc

Hayvansever
Kopek Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 32Soldan sağa doğru Führer,Ayıcık, Çingene ve Melek'le karşı karşıyasınız. Çingene annemizi hamileyken sahiplendim. Bebeklerimiz doğduğundan beri benimle. Bir de Misket'im var onu sonra göstereceğim. Assolistler sonradan gelir. Onlar benim herşeyim 🐾❤
Çok güzeller 😍 çok şanslın 1 değil 2 değil tam 5 tane 😍 bal reklamı gibi oldu ama 😁