Kedilerimizden bahsedelim mi? Kedi insanları buraya... 🐈

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Misgene07

Hayvansever
32
Soldan sağa doğru Führer,Ayıcık, Çingene ve Melek'le karşı karşıyasınız. Çingene annemizi hamileyken sahiplendim. Bebeklerimiz doğduğundan beri benimle. Bir de Misket'im var onu sonra göstereceğim. Assolistler sonradan gelir. Onlar benim herşeyim 🐾❤

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok çok beğendim, tüyleri kadar ömürleri olur inşallah. Bunları sevmenin mutluluğunu eş değerde çok az şey verir, o da bir başka hayvan olur :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
inanın bende hayran kaldım çok güzeller çok muhteşemler bayıldım... uzun ömürleri olur inşallah:love:

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
siz yüreği güzel bir insansınız. ne kadar muhteşem bakıyorsunuz öyle kedilerinize, ne kadar bakımlı ve temizler ve keyifleri de oldukça yerinde görünüyor hepsinin 🥰

Misgene07

Hayvansever
siz yüreği güzel bir insansınız. ne kadar muhteşem bakıyorsunuz öyle kedilerinize, ne kadar bakımlı ve temizler ve keyifleri de oldukça yerinde görünüyor hepsinin 🥰
Çok çok teşekkür ederim. O sizin güzel bakışınız. Hayvan sevmeyen insan da sevemez. Siz de bu sözün özetisiniz. Sayımız arttıkça dünya daha güzel bir yer olacaktır. 😻❤🐾

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
umut ediyorum ki birçok insan bunun bilincine varabilsin. ben bazı insan görünümlü yaratıklardan iyilikte beklemiyorum açıkçası, zarar vermesinlerde... bir de hayvanseverleri ötekileştiren toplum var, onları zaten hiç anlayamıyorum.

Misgene07

Hayvansever
umut ediyorum ki birçok insan bunun bilincine varabilsin. ben bazı insan görünümlü yaratıklardan iyilikte beklemiyorum açıkçası, zarar vermesinlerde... bir de hayvanseverleri ötekileştiren toplum var, onları zaten hiç anlayamıyorum.
Sokakta besleme yaparken bize deli muamelesi çok yapıldı,küçümseyen bakışlara çok maruz kaldık her hayvandostu gibi... ama asla yılmadım yılmayacağım. Çünkü vazgeçtiğimiz gün onlar kazanacak. Siz de umudunuzu sakın yitirmeyin. Sayımız artacak ve dünya daha güzel bir yer olacak. Bunu düşünün lütfen 😊

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokakta besleme yaparken bize deli muamelesi çok yapıldı,küçümseyen bakışlara çok maruz kaldık her hayvandostu gibi... ama asla yılmadım yılmayacağım. Çünkü vazgeçtiğimiz gün onlar kazanacak. Siz de umudunuzu sakın yitirmeyin. Sayımız artacak ve dünya daha güzel bir yer olacak. Bunu düşünün lütfen 😊

inanın bundan hiçbir zaman vazgeçmedim, bu nedenle elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. diğer insanların ne dediklerine kulak asmış olsaydım eğer hayvan düşmanı olurdum, onlar benim gözümde bir'er hiçler...

Misgene07

Hayvansever
inanın bundan hiçbir zaman vazgeçmedim, bu nedenle elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. diğer insanların ne dediklerine kulak asmış olsaydım eğer hayvan düşmanı olurdum, onlar benim gözümde bir'er hiçler...
Buna çok sevindim. Böyle insanların var olduğunu bilmek bile bana huzur veriyor. İyiki varsınız 💖